Kul med fotbollsträning med AIF på skolgården!

Kul med fotbollsträning med AIF på skolgården!

Uppvärmning och varierad träning på hinderbanan

Kul med några nya deltagare som ville prova på träning under kvällen.

Vårens första längdhopp!
Stort tack till AIF för nya fotbollar som nu kommer användas väl på rasterna.

Utbildningen i Karlshamns kommun ska vara en trygg och utvecklande miljö för alla som verkar där. Vi ska vara en inkluderande organisation där människor växer i mötet med andra människor. Därför är kvalitén i dessa möten central för utvecklandet av framgångsrika utbildningsrelationer. Som ledare ansvarar man för att definiera och skapa arenor för framgångsrika möten.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

tjugo − fem =

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.